KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164129
nr 1216 4129
Regina Lund
(f. 1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2018. Olja på duk, 100x70 cm
Regina Lund, svensk konstnär född 1967.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:26:31
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr